Haberler - Akşemsettin İlkokulu

Haberler

19 MAYIS ATATÜRK´Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI

Okulumuzda 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı´nı kutladık. Ayrıca Ataşehir ilçesinde düzenlenen Fiziksel Etkinlikler yarışmasında okulumuzdan 1.sınıflar ilçede 2.-2.sınıflar 4. ve 4.sınıflar 3. olmuştur.

Devamı

ATAŞEHİR HALK OYUNLARI YARIŞMASI

Okulumuz Akşemsettin İlkokulu Ataşehir İlçe Halk Oyunları Düzenlemesiz Dalda Ağrı Yöresi ile ilçe 3.sü olmuştur. Emeklerinden dolayı halk oyunları öğretmeni İpek YILDIRIM´a teşekkür ederiz.

Devamı

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI

Okulumuzda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı´nı çoşkuyla kutladık. Okulumuzun bahçesinde yapılan kutlamaya emekli okul müdürlerimizden Doğan ATEŞ,Aslan Tekin ve emekli öğretmenlerimizden Yüksel KONDAL,Gülcan TÜRKYILMAZ da katılmıştır. 

Devamı

RAHMİ KOÇ MÜZESİ VE MİNİATÜRK GEZİSİ

Okulumuz öğrencilerine yönelik Rahmi Koç Müzesi ve Miniatürk´e gezi düzenlemiştir.

Devamı

18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE ZAFERİ

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi ile ilgili  okulumuzda program düzenlendi. 

Devamı

12 MART İSTİKLAL MARŞI´NIN KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY´U ANMA

Okulumuz Akşemsettin İlkokulu´nda öğretmen ve öğrencilerin katılımıyla 12 Mart İstiklal Marşı´nın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy´u anma günü programı düzenlendi.

Devamı

10 KASIM 2017

Devamı

YANGIN TATBİKATI YAPILDI

Okulumuz Akşemsettin İlkokulu´nda Kayışdağı İftaiyesi tarafından öğrencilerimizi bilinçlendirmek adına yangın tatbikatı yapılmıştır. Kayışdağı İtfaiyesi´ne emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Devamı

ÖZEL YETENEKLİLERDE DESTEK EĞİTİM ODASI

Okulumuz Akşemsettin İlkokulu´na İstanbul Kalkınma Ajansı ve BİLSEM tarafından hazırlanan "Özel Yeteneklilerde Destek Eğitimi Projesi" kapsamında destek eğitim odamız kısa süre sonra hizmet veremeye başlayacaktır. Proje kapsamında emeği geçen İstanbul Kalkınma Ajansı ve BİLSEM´e teşekkür ederiz.

Devamı

OKUL MECLİS SEÇİMİ YAPILDI

Okulumuz Akşemsettin İlkokulu´nda okul öğrenci meclis seçimi yapıldı. Seçim sonucunda 4-İ sınıfından Y.Hamza Yıldız isimli öğrencimiz okul öğrenci meclis başkanlığına seçilmiştir.

Devamı